Obsługa systemu

Sterowanie za pomocą smartfona, tabletu i komputera

✔ Bezpłatne oprogramowanie i aplikacja

✔ Prosta obsługa

Dzięki fabrycznie zainstalowanemu systemowi operacyjnemu COMEXIO OS dostępne jest wszystko, czego potrzebujesz do inteligentnego domu. Oprogramowanie podzielone jest na obszar użytkownika COMEXIO Visu oraz obszar programowania, COMEXIO Studio.

Co możemy zyskać decydując się na instalację systemu automatyki budynkowej Comexio? Czytaj więcej

 


Dla Użytkownika
COMEXIO Visu i APP

Całkowicie, dowolnie konfigurowalna wizualizacja dla praktycznie każdego urządzenia końcowego z obsługą przeglądarki, takiego jak smartfon, tablet, komputer lub ekran dotykowy. 

Przetestuj teraz

 


Do konfiguracji
Studio COMEXIO

Oprogramowanie Comexio nie ogranicza Twojej wyobraźni ale umożliwia łatwe programowanie za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść”. Więcej…

Przetestuj teraz

 


COMEXIO Visu i APP

Łatwa obsługa
Dzięki wizualizacji Comexio Visu prawie wszystko można kontrolować i monitorować za dotknięciem palca, Niezależnie od tego, czy chodzi  o prosty pulpit nawigacyjny czy plan piętra.

Idealny na smartfony i tablety
Comexio Visu umożliwia specjalne dostosowanie kokpitów menedżerskich, nie tylko na smartfona, ale także na tablet. W ten sposób można sterować oświetleniem w domu z kanapy lub sprawdzić, czy okno w sypialni jest zamknięte.

Cały dom widoczny z jednego miejsca
Poprzez integrację planu piętra można wizualizować cały dom, tak jak w prawdziwym życiu. Tutaj siłowniki są we właściwym miejscu i można je obsługiwać jednym dotknięciem.