Oprogramowanie

Oprogramowanie systemu COMEXIO działa autonomicznie na każdym IO-serwerze. Do zarządzania i programowania, potrzebne jest jedynie urządzenie z zainstalowaną przeglądarką internetową, takie jak komputer PC, smartfon lub tablet.

oprogramowanie comexio - wizualizacja i konfiguracja

System COMEXIO łatwo łączy się z siecią WLAN. Można także połączyć się z systemem przez internet i zdalnie sterować swoim domem przy równoczesnym wykorzystaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Wykorzystywany obecnie sposób sterowania będzie działał również w przyszłości z nowymi urządzeniami, które jeszcze nie zostały opracowane. Oprogramowanie oraz aplikacje mobilne są regularnie i bezpłatnie aktualizowane.

Niezależnie od elastycznego zarządzania systemem COMEXIO z poziomu urządzeń mobilnych, możliwości programowania systemu pozostają praktycznie nieograniczone. Można w łatwy i przyjemny sposób tworzyć różne scenariusze oświetleniowe w zależności od okazji, przykładowo sterując zacienieniem w zależności od pozycji słońca, ale z uwzględnieniem weekendów i urlopu.
Ponadto, można tworzyć poziomy uprawnień, które blokują dzieciom możliwość sterowania oświetleniem w sypialni rodziców, a jednocześnie zapewniają rodzicom pełną kontrolę nad całym domem.

System COMEXIO posiada niezliczoną gamę możliwości – wystarczy je wykorzystać!

czytaj więcej o konfigurowaniu systemu tutaj

czytaj więcej o obsłudze i wizualizacji tutaj