Jakość życia

Mądre życie

Dzieci się śmieją, fale pluskają, to święto – żyjesz tu i teraz. Gdy jesteś na wakacjach, COMEXIO zajmie się Twoim domem. Jakość życia w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Czy zapomniałeś wyłączyć żelazko?
Wystarczy rzut oka na smartfona!

Kto jeszcze nie doświadczył następującego scenariusza: Ty i twoja rodzina jesteście na plaży, słońce świeci, fale pluskają, palmy kołyszą się w miękkim wietrze. Twój syn się śmieje, kiedy go podnosisz i łaskoczesz w nos. Idealny wymarzony dzień! Wszelkie zmartwienia powinny być daleko. I rzeczywiście są – prawie: podczas pośpiechu wyjazdu rzeczywiście wyłączyłeś wszystkie światła? Żelazko? Czy okno na poddaszu było zamknięte? Dzięki COMEXIO nie musisz się już martwić takimi rzeczami. Zamiast zatracić się w horrorach o płonącym dachu lub zalanym parkiecie, wystarczy spojrzeć na telefon komórkowy.

Wystarczy jedno spojrzenie: wszystkie urządzenia elektryczne zostały wyłączone – w tym żelazko! Czujnik dymu sygnalizuje brak alarmu. Wszystko w porządku! Zrelaksuj się, wypij łyk koktajlu i rozkoszuj się widokiem słońca na lśniących falach. Niebo jest wspaniale niebieskie.

Komunikacja mobilna:
Noś swój dom w kieszeni!

Technologia COMEXIO daje ulgę w codziennym życiu! Ostatecznie da ci czas na zajmowanie się rzeczami, które są naprawdę ważne! Nieważne, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, że wszystko jest w porządku w Twoim domu. COMEXIO nie tylko zapewnia dodatkową jakość życia. Dzięki COMEXIO zyskujesz przestrzeń i czas na wszystko, co jest ważne. Czy nie chciałbyś zostać dłużej z przyjaciółmi w kawiarni, oczekując innych gości? Rozgrzej piekarnik w drodze do domu. Dzięki COMEXIO zawsze jesteś bezpośrednio podłączony do domu. Prawie wszędzie nosisz swój dom: niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej w Szanghaju, wybierasz się na wycieczkę na Karaiby lub robisz zakupy za rogiem.

Dlaczego Twój dom byłby w stanie zrobić mniej niż twój smartfon? W międzyczasie przyzwyczaiłeś się do korzystania z Internetu lub odbierania wiadomości e-mail za pomocą telefonu komórkowego! Już wkrótce zalety inteligentnego domu będą oczywiste. Nie będziecie już chcieli obejść się bez niego podczas podróży, aby sprawdzić, czy wszystko jest w domu w porządku. Wkrótce opcja wyłączenia wszystkich świateł i urządzeń elektrycznych przez naciśnięcie przycisku podczas wychodzenia z domu, wydaje się dość praktyczna!

Inteligentny relaks przez cały dzień Czytaj więcej

Inteligentna aplikacja zajmuje się Twoim domem przez cały dzień Czytaj więcej