Dzień z COMEXIO

Dzień z inteligentnym systemem Comexio

 

7:00 System alarmowy zostaje wyłączony. Okna odsłaniają się tuż przed pierwszymi promieniami słońca. W łazience temperatura została podniesiona do poziomu Komfortu.

 

 

panel Comexio

8:15 Opuszczasz dom w dobrym nastroju, wyłączając wszystkie światła i wszystkie niepotrzebne urządzenia używając jedynie jednego przycisku. Otwierasz i zamykasz drzwi garażowe smartfonem.

Twój dom przełącza się w stan pracy automatycznej i zaczyna samodzielnie wykonywać niezbędne czynności: zostają włączone czujniki ruchu oraz czujki otwarcia drzwi i okien. W razie potrzeby zamykają się rolety zewnętrzne chroniąc okna przed deszczem i kontrolując padające światło. Temperatura ogrzewania jest zmniejszana, aby zaoszczędzić energię i pieniądze.

16:00 Twój dom czeka na Twój powrót. Ogrzewanie jest ustawione tak, aby osiągnąć optymalną temperaturę w porze przyjazdu. Jeśli wracasz wcześniej, niż zaplanowałeś, możesz zmienić temperaturę zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na smartfona.

17:00 W chwili Twojego powrotu, wita Cię odpowiednio oświetlony podjazd, garaż i hol wejściowy.

18:00 Czas, aby poczuć się komfortowo. Kolor i intensywność światła dostosowują się do pory dnia. Oświetlenie salonu jest przyciemnione, światła które odbijają się w ekranie telewizora zostają wyłączone.

19:00 Wszystkie żaluzje i rolety zamykają się po zachodzie słońca. Włącza się podświetlenie ogrodu.

20:00 Łazienka jest ciepła, a w sypialni jest optymalna temperatura. Zautomatyzowany system nawadniania troszczy się o Twoje rośliny.

pokój Comexio22:00 Dom zasypia razem z Tobą, wyłączając całe oświetlenie w domu i ogrodzie oraz wszelkie niepotrzebne urządzenia elektryczne. Niemniej jednak, wciąż pozostaje czujny i starannie sprawdza stan czujek alarmowych …